Monika Porowska

Specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta.

Prowadzi terapię grupową w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Zajmuje się diagnozą i leczeniem pacjentów w Poradni Leczenia Uzależnień. Jest kierownikiem Oddziału Dziennego Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Poradni Leczenia Uzależnień.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, Monika jest rzeczowa, wrażliwa i bezpośrednia. Troszczy się o ludzi, jednocześnie wierząc  w ich potencjał.


Maciej Kubisiak

Specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta.

Prowadzi zajęcia w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu i w Poradni Leczenia Uzależnień. Pracuje również w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, zaletą Macieja jest przede wszystkim wnikliwość, uważność i niezależność w sposobie patrzenia na drugiego człowieka.


Ewa Książek-Kubisiak

Psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień.

Pracuje w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, prowadzi terapie grupową dla osób z doświadczeniem trudnego dzieciństwa Dorosłe Dzieci i grupę rozwojową Enneagram.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, zaletą Ewy jest to, że jest autentyczna i zaangażowana, chętnie dzieli się z nami wiedzą i doświadczeniem.


Adriana Wilk-Klonowska

Psycholog, trener umiejętności psychospołecznych.

Prowadzi zajęcia w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz warsztaty umiejętności psychologicznych dla osób współuzależnionych i uzależnionych na poziomie pogłębionym.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, Ada jest osobą, która pasjonuje się pracą. Ciągle się uczy i ciągle jej mało. Zaraża nas swoją energią


Joanna Zakrzewska

Psycholog, specjalista terapii uzależnień.

Prowadzi zajęcia w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu i w Poradni Leczenia Uzależnień. Pracuje również z osobami uzależnionymi behawioralnie. Prowadzi Program Ograniczania Picia oraz warsztaty umiejętności psychologicznych. Jest kierownikiem Oddziału Dziennego Terapii Uzależnienia od Alkoholu.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, Asia daje wsparcie w trudnych sytuacjach, jest spokojna i wytrwała. Jest dobrą organizatorką i można na niej polegać.

 


Dobrosława Mrowińska

Specjalista psychiatra, terapeuta motywujący.

Zajmuje się pacjentami w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Ponadto zajmuje się diagnozą i leczeniem pacjentów w Poradni Leczenia Uzależnień i Poradni Leczenia Nerwic.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, Dobrusia jest uważna i dokładna.


Adam Czechowski

Pedagog, specjalista terapii uzależnień.

Prowadzi zajęcia w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu i w Poradni Leczenia Uzależnień. Pracuje również z osobami uzależnionymi behawioralnie.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, Adam wyróżnia się żywym entuzjazmem, spontanicznością i pozytywnym stosunkiem do życia.


Halina Szymanowska

Pedagog, trener umiejętności psychospołecznych, psychoterapeutka.

Prowadzi zajęcia grupowe dla osób z nawykiem objadania się i warsztaty.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, Halina jest osobą pełną energii i pasji, ujmuje przyjaznym stosunkiem do ludzi.

 


Stanisław Jabłoński

Instruktor terapii uzależnień.

Prowadzi terapię grupową dla osób uzależnionych w Poradni Leczenia Uzależnień.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, Staszek jest stanowczy, pewny siebie i ma poczucie humoru. Jest człowiekiem o wszechstronnych zdolnościach i umiejętnościach.

 


Eliza Zielińska

Pracownik administracyjny, rejestratorka medyczna.

Rozmawia z pacjentami, umawia wizyty, zajmuje się dokumentacją medyczną.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, jest rzeczowa, rzetelna, niezawodna i życzliwa.

 

Amelia Pesta

Pracownik administracyjny, rejestratorka medyczna.

Rozmawia z pacjentami, umawia wizyty, zajmuje się dokumentacją medyczną.

Zdaniem zespołu terapeutycznego Vide, jest pogodna, życzliwa w kontakcie i pomocna.